Авторам

Шановні колеги та партнери!

Видавництво запрошує до співпраці авторів!

Є можливість видавати Ваші праці за рахунок Видавницва!

Якщо Ви хочете видати свою книгу, маєте неопублікований твір або бажаєте, щоб Ваші праці знайшли свого читача, ми пропонуємо звернутись в наше Видавництво. Рукопис автора оцінюється Видавництвом з точки зору перспектив його видання та розповсюдження.

В залежності від цього Видавництво розглядає можливість виплати роялті автору в процесі спільної реалізації книги.

Для розгляду Вашої пропозиції просимо надати наступну інформацію:

  • назву та зміст видання;
  • орієнтовний об’єм;інформацію;
  • щодо необхідності в даному виданні (наприклад: відповідність до типової навчальної програми);
  • Ваші контактні дані: телефони, адресу, e-mail;
  • місце роботи (назву ВУЗу, якщо Ви викладач).

Видавництво забезпечує: повний видавничий цикл видання твору; по можливості найкоротші терміни виходу книги; активну рекламну підтримку книги; реалізацію по всій території України. 

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ВИДАВНИЦТВА – ВИДАННЯ ПІДРУЧНИКІВ, ПОСІБНИКІВ, МОНОГРАФІЙ ТА ЗБІРНИКІВ НАУКОВИХ ПРАЦЬ, а також інших праць, повний видавничий цикл видання твору (верстка, редактура, дизайн); присвоюємо номер ISBN; рекламна підтримка видання (розміщення на сайті видавництва та інших, включаємо у більшість книжкових каталогів, розсилаємо інформацію по масовим бібліотекам та бібліотекам ВНЗ); помірна цінова політика та можливість знайти оптимальне рішення, можливість якісного друку будь-яким тиражем від 5 шт..

Ми завжди відкриті для співпраці з авторами нових оригінальних рукописів, підручників та навчальних посібників. Співпраця з нами – це можливість популяризації Ваших наукових здобутків  серед учбових закладів по всій території України.

 

З повагою, директор                                   Марченко Тетяна Володимирівна

ПП «Магнолія 2006»                     

Завантажити пропозицію співпраці в форматі WORD (.doc)